Úvod

logomravenec-mw

Vítáme všechny kutily, chalupáře, řemeslníky i firmy ve Stavebním centru RETIRO v Horním Podluží.

Naše společnost zahájila provoz půjčovny a prodejny  v nově vybudovaném objektu v Horním Podluží v prosinci 2015. V roce 2020 jsme rozšířili stávající prodejní sklad o novou prodejnu a zázemí společnosti.  V roce 2021 došlo k rozšíření venkovních skladovacích ploch pro betonové výrobky a v roce 2022 jsme pořídili halu na uskladnění pytlovaných pojiv, sádrokartonových desek a pod.

V současné době nabízíme řadu strojů HILTI, od jednoduchého vrtání do cihel nebo betonu přes velká vrtací a bourací kladiva až po velká bourací kladiva na silné podlahy, betony apod.  V nabídce půjčovny najdete i stroje na řezání a opracování kovu a dřeva, míchačky, míchadla řezačky dlažeb , motorovou řezačku asfaltu apod. Samozřejmostí je kompletní nabídka nástrojů a spotřebního materiálu nejvyšší kvality k půjčovaným strojům. Strojový park průběžně doplňujeme, sledujte naši aktuální nabídku na webu, ale najdete nás i na Facebooku. S výběrem vám rádi poradíme a s obsluhou nářadí vás seznámíme.

Prodejna nabízí široký sortiment více jak 10.000 položek od železářského zboží přes elektro materiál, vodoinstalační a topenářský materiál,  ohřívače vody, plynové kotle, teplená čerpadla, stavebniny,  kanalizace a odpady , barvy, laky, příslušenství, zahradní program a mnoho dalšího..

Prodejna a půjčovna  je  otevřena pondělí – pátek od 7:30 do 17:00, v sobotu od 8:00 do 12:00.

O rezervace strojů je možné požádat na adrese info@retiro.cz  a rezervovat si příslušný stroj na vámi vybraný termín. Rezervaci Vám obratem potvrdíme.

TE 1000 AVR 1