Úvod

logomravenec-mw

Vítáme všechny kutily, chalupáře, řemeslníky i firmy v půjčovně nářadí RETIRO v Horním Podluží.

Naše společnost zahájila provoz půjčovny a prodejny doplňkového sortimentu v nově vybudovaném objektu v Horním Podluží v prosinci 2015. Naším hlavním partnerem je výrobce profesionálních strojů a nástrojů HILTI. Od 1.3.2016 jsme smluvním partnerem společnosti DEK Stavebniny.

V současné době nabízíme ucelenou řadu strojů HILTI, od jednoduchého vrtání do cihel nebo betonu přes velká vrtací a bourací kladiva až po velká bourací kladiva na silné podlahy, betony apod.  V nabídce půjčovny najdete i stroje na řezání a opracování kovu a dřeva, míchačky, míchadla řezačky dlažeb apod. Samozřejmostí je kompletní nabídka nástrojů a spotřebního materiálu nejvyšší kvality k půjčovaným strojům. Strojový park průběžně doplňujeme, sledujte naši aktuální nabídku na webu, ale najdete nás i na Facebooku. S výběrem vám rádi poradíme a s obsluhou nářadí vás seznámíme.

Součástí nabídky je prodej instalačního materiálu pro vodu, topení a elektro. Najdete zde ucelenou nabídku trubek a tvarovek pro rozvod vody, odpadů, měděné rozvody topení a plynu, pájené i lisované, rozvody vody a topení v materiálu PEX-AL-PEX  (trubky a tvarovky),  kabely pro instalační rozvody, jističe, stykače, krabice, rozvaděče, vypínače, zásuvky a další. Příjemně vás překvapí i naše ceny. Ceníky najdete na těchto stránkách v sekci prodej.

Půjčovna a prodejna  je  otevřena  v období duben – 15.listopad  pondělí – pátek od 8:00 do 17:00, v sobotu od 8:00 do 12:00.  V  jiné časy po telefonické dohodě na tel. čísle 778 076 000 nebo 776 236 444 včetně sobot a nedělí. Vrácení víkendových výpůjček v neděli odpoledne v čase dle dohody při půjčení nebo v pondělí ráno od 7:30.  Je možné nám současně napsat na e-mail retiro.development@seznam.cz  a rezervovat si příslušný stroj na vámi vybraný termín. Rezervaci Vám obratem potvrdíme.

TE 1000 AVR 1